Pärnu Rollimäng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaebus kolmele inimesele

4 posters

Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Casper_Shier Kolm Märts 31, 2010 6:04 pm

Ma kaeban Triinu_Genovese peale ! Ta paneb mind lampi wantetiks ja jaili . Ta peksis mind .Ta on NONRP ! ta ütles vabanduseks et ma ei allund korraldusele .
Teine inimene Steve_Nahk Minu teada kui inimene kirjutab : /me lükkab meest , siis ei pea ju lööma inimest .

See oli minu viga ,et ma ei teinud kohe neid asju , et nt tirib meest jne. ma kirjutasin .

Kolmas on Kert_Vaagen.Ma kaebasin Triinu_Genovese ja Steve_Naha peale ma kirjutasin , aga tema ütles et kaebus tagasi lükatud !

Casper_Shier

Postituste arv : 26
Join date : 17/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Inff^^ Kolm Märts 31, 2010 6:15 pm

Kert_Vaageni kohapealt kaebus, kuna ta ei käitu normaalselt. Sõber on mendijaamas tuleb hakkab kohe ülbama, ise olin all vangide juures vaatan mingi erariietes tüüp seisab võtan relva välja ja lasen teda allumatuse suhtes. Seepeale võtab tema ma ei tea kust ilma /me comandite pumba ja laseb mind peaaegu surnuks. Ja pärast hakkab õiendama: "Kas sa mu peakohal kirja ei näe"?

Ja kuidas selline inimene kes eelmises GMis RP isegi õieti ei teinud iin nüüd politseinik on?

Piis im out

Inff^^

Postituste arv : 16
Join date : 22/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Minu arvamus

Postitamine  Casper_Shier Kolm Märts 31, 2010 6:20 pm

Äkki laseks nad kõik kolm politseist lahti ?

Casper_Shier

Postituste arv : 26
Join date : 17/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Delisa.Shier Kolm Märts 31, 2010 6:24 pm

Muidu see on jama lugu aga ajail saavad kõik 15 minta ja see kes on mendi liider peab neid ette võtma ja noomitama neid või mis iganes tegema .
Aga kui ajail panen mis siis Põhjuseks panen igale uhele ??

Delisa.Shier
Admin
Admin

Postituste arv : 81
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

https://parnurp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Mina arvan

Postitamine  Casper_Shier Kolm Märts 31, 2010 6:27 pm

Ma arvan et Triinu_Genovese ja Steve nahale põhjuseks NONRP

Casper_Shier

Postituste arv : 26
Join date : 17/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Delisa.Shier Kolm Märts 31, 2010 9:54 pm

NAd selgitasid kõik ära ja seal polnud tegelt mingit NONRP !!

Delisa.Shier
Admin
Admin

Postituste arv : 81
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

https://parnurp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Inff^^ Reede Apr 02, 2010 8:22 pm

Kaebus kasutaja Kevin_Lawerence kohta.
Kõigepealt ma lähen politseinikuna(erariietes) tema jutule et teada saada ta mafiast (tal pole aimugi et ma politseinik olen). Mille peale ta kuulab mind korraks, siis kirjutab oma mafia chatis et ma olen ment ja seepeale laseb maha. WTF???, kust teadis?
Teiseks tuleb AODna lampi autosse ja hakkab õiendama (ei käitu adminile sobivalt). Seepeale ütleb kasutaja Ervin_Kuld et võta AOD maha millele järgneb kick. On see adminile sobiv käitumine?
Kolmandaks kui politseinik läheb teda vahistama paneb AOD peale ja laseb politseiniku peaaegu surnuks ja see peale ütleb "sa ei teagi mind". Politseinik vastas talle: "Mulle tuli kaebus teie kohta". Ja sellele järgneb kick põhjusega: "Nrp, mine arene kuskil". Jällegi on see adminile sobiv käitumine?
Lisaks võtab endale adminina narkootikume ja müüb neid. Sama lugu võibolla ka relvadega (pole kindel).

EDIT: Pilt


Viimati muutis seda Inff^^ (Reede Apr 02, 2010 8:31 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : lisasin pildi)

Inff^^

Postituste arv : 16
Join date : 22/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Inff^^ Reede Apr 02, 2010 8:23 pm

Kaebus Roman_Shier kohta.
Paneb endale AOD peale ja hakkab lihtsalt serveris ringi funima.

Inff^^

Postituste arv : 16
Join date : 22/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Room Reede Apr 02, 2010 8:26 pm

Inff^^ kirjutas:Kaebus kasutaja Kevin_Lawerence kohta.
Kõigepealt ma lähen politseinikuna(erariietes) tema jutule et teada saada ta mafiast (tal pole aimugi et ma politseinik olen). Mille peale ta kuulab mind korraks, siis kirjutab oma mafia chatis et ma olen ment ja seepeale laseb maha. WTF???, kust teadis?
Teiseks tuleb AODna lampi autosse ja hakkab õiendama (ei käitu adminile sobivalt). Seepeale ütleb kasutaja Ervin_Kuld et võta AOD maha millele järgneb kick. On see adminile sobiv käitumine?
Kolmandaks kui politseinik läheb teda vahistama paneb AOD peale ja laseb politseiniku peaaegu surnuks ja see peale ütleb "sa ei teagi mind". Politseinik vastas talle: "Mulle tuli kaebus teie kohta". Ja sellele järgneb kick põhjusega: "Nrp, mine arene kuskil". Jällegi on see adminile sobiv käitumine?
Lisaks võtab endale adminina narkootikume ja müüb neid. Sama lugu võibolla ka relvadega (pole kindel).
Adminni õigust ärakasutamine...pole muud midagi öelda. Peaks õigused eemaldama, sest see pole normaale e kõik teenivad ausalt raha, aga see vant lihtsalt võtab natkotis ja müüb maha...

Room

Postituste arv : 7
Join date : 31/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Delisa.Shier Reede Apr 02, 2010 10:58 pm

Ega see käitumine pole jah ka normaalne mida ta teeb ma räägin temaga tõsiselt seda asja läbi .

Delisa.Shier
Admin
Admin

Postituste arv : 81
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

https://parnurp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Delisa.Shier Reede Apr 02, 2010 11:40 pm

Ardo_Ruuben ja Ardo_Corleone on Lukustatud admini tiimi poolt kuna kastutasid meie serveris sobeit v 4 -ja .
SELLISEID KOODEREID POLE MEIEL VAJA !!

Delisa.Shier
Admin
Admin

Postituste arv : 81
Join date : 14/03/2010
Age : 28
Asukoht : Pärnu

https://parnurp.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Inff^^ Laup Apr 03, 2010 11:37 am

Appi see screen pole minu omagi see kuulub inimesele Robert_Brown seega jah... loodaks unbanni

Inff^^

Postituste arv : 16
Join date : 22/03/2010

Tagasi üles Go down

Kaebus kolmele inimesele Empty Re: Kaebus kolmele inimesele

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele